Aquacenter

Gdyby plażowanie w Kołobrzegu miało się okazać dla kogoś niewystarczająco komfortowe, zawsze można przenieść się do któregoś z centrów wodnego wypoczynku. Ogród i/lub taras z leżakami umożliwi wygodne opalanie się, a pływalnia z przyległościami z nawiązką zastąpi rekreacyjne siły Morza Bałtyckiego.

Kompleks Aquacenter jest jednym z takich parków wodnych. Zespół 3 basenów powinien spełnić wszelkie oczekiwania. Niecka rekreacyjna ma na stanie szereg urządzeń, m.in. gejzery, rwącą rzekę, kaskady czy leżaki wodne. Uzupełniają ją 2 wanny jacuzzi i mini-bar w niszy. Basen dla dzieci posiada choćby małą zjeżdżalnię i szereg akcesoriów do nauki pływania - deski, motylki, tzw. makarony, dmuchane piłki itp. Basen sportowy z trzema torami pływackimi pozwala ścigać się bez nawrotów na dystansie 25 metrów.

Istotnym elementem ośrodka jest strefa saun i łaźni, zapewniająca świetny relaks. Wybór jest naprawdę szeroki: łaźnia parowa, fińska sauna sucha, “czara lodowa”, łaźnia solankowa, tradycyjna zimno-gorąca ruska bania oraz “natryski wrażeń” - co kto lubi bądź potrzebuje.

Aquacenter znajduje się na terenie jednego z hoteli, przyjmie jednak każdą osobę chętną na “odrobinę” relaksu.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Park wodny, którego główna część składa się z 3 basenów - relaksacyjnego, sportowego oraz dziecięcego. Każdy posiada stosowne wyposażenie, tj. odpowiednio: gejzery, leżaki wodne i przeciwprąd, wydzielone tory pływackie oraz zróżnicowane przyrządy do nauki pływania. Wyjątkowym bogactwem odznaczają się sauny i łaźnie - w sumie 6 zróżnicowanych typów.

Aquacenter adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Aquacenter, zobacz gdzie w Kołobrzegu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Aquacenter.
Ceny biletów / cennik wejść do Aquacenter. Redakcja serwisu www.xn--koobrzeg-7ob.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20 zł
    Aquacenter cena biletu ulgowego: 20 zł
  • 25 zł
    Aquacenter cena biletu normalnego: 25 zł
  • 50 zł
    Aquacenter cena biletu rodzinnego: 50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Aquacenter opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij