Basen CRR Niwa

Kompleks basenowy jednego z centrów wypoczynkowo-rehabilitacyjnych w Kołobrzegu, otwarty dla gości zewnętrznych. Doskonałe miejsce dla rekreacyjnego pływania i wodnego wypoczynku, w przeciwieństwie do miejskich plaż - niezależnie od pogody i pory roku.

Do dyspozycji wczasowiczów w Niwie są 3 baseny. Najmniejszy z nich (niespełna 10 m² powierzchni) przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci - głębokość nie sięga nawet pół metra. Dla sportowców-amatorów czeka niecka pływacka: 16,7 m długości, 5 m szerokości i 1,65 m głębokości maksymalnej. Natomiast basen rekreacyjno-rehabilitacyjny oferuje mnóstwo możliwości wypoczynku - 2 leżanki powietrzne, dysze i inne urządzenia do hydromasażu, 2 kaskady oraz tor pływacki z przeciwprądem.

Pływalnię w CRR Niwa uzupełniają 4-osobowe jacuzzi, sauna oraz wymagające drobnej dopłaty solarium.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Zespół basenów w jednym z wielu w Kołobrzegu kompleksów rehabilitacyjno-wypoczynkowych. Składa się z niewymiarowej (niespełna 17 m długości) pływalni sportowej, bogato wyposażonej niecki rekreacyjnej (dysze, kaskady, leżanki powietrzne itd.) oraz płytkiego brodzika przeznaczonego dla małych dzieci. Oczywiście w Niwie nie brakuje sauny i jacuzzi.

Basen CRR Niwa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen CRR Niwa, zobacz gdzie w Kołobrzegu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen CRR Niwa.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen CRR Niwa. Redakcja serwisu www.xn--koobrzeg-7ob.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8 zł
    Basen CRR Niwa cena biletu ulgowego: 8 zł
  • 10 zł
    Basen CRR Niwa cena biletu normalnego: 10 zł
  • Grupowy 7
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen CRR Niwa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij