Basen Morska Odyseja

Morska Odyseja to kompleks basenowy, który poza typowymi dla parków wodnych atrakcjami, dysponuje urządzeniami wykorzystującymi naturalnie występujące w rejonie Kołobrzegu solanki. Wszystkie umieszczone są w niecce rekreacyjnej, wyposażonej m.in. w kaskady i gejzery.

Głębokość w tym basenie wynosi 1,2 metra, dzięki czemu również dzieci mogą bezpiecznie korzystać z leczniczej mocy solanki. Łączna powierzchnia lustra wody w tym segmencie wynosi 55m². Miłym dodatkiem jest 60-metrowa kręta zjeżdżalnia. Znajdujące się nieopodal 2 wanny jacuzzi (na 6 i 10 osób) oferują widok na morze w czasie hydromasażu.

Osoby preferujące bardziej sportowe podejście do wodnej aktywności, w Morskiej Odysei mają do dyspozycji 25-metrowy, podświetlany basen pływacki z 6 oddzielonymi od siebie torami. Szerokość tej niecki to 12,5 m, poziom wody waha się pomiędzy półtora a 2,5 m. Nad bezpieczeństwem wszystkich gości oczywiście czuwa kadra ratowników.

Możliwości w kompleksie uzupełniają 3 sauny - parowa, infrared i fińska - oraz dostępny zabieg kąpieli Knappa. Jest to metoda efektywnie pomagająca w rozluźnieniu stawów w stopie oraz pobudzeniu układu krążenia i układu odpornościowego. Polega na naprzemiennej kąpieli nóg w zimnej (10-16C) i ciepłej wodzie (40-50C) w kamiennym baseniku.

Pływalnia Morska Odyseja stanowi część jednego z licznych kołobrzeskich sanatoriów uzdrowiskowych. Otwarta jest codziennie od 7:00 do 22:00.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Sanatoryjna pływalnia, w której każdy zainteresowany może wypróbować działanie solanek na swoim własnym organizmie. Interesującym dodatkiem jest możliwość poddania się zabiegowi kąpieli Knappa - świetnie wpływającego na stan stóp. Obiekt posiada również klasyczny 25-metrowy basen sportowy z 6 torami, zjeżdżalnię, jacuzzi i 3 różnego rodzaju sauny.

Basen Morska Odyseja adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Morska Odyseja, zobacz gdzie w Kołobrzegu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Morska Odyseja.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Morska Odyseja. Redakcja serwisu www.xn--koobrzeg-7ob.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8-26 zł
    Basen Morska Odyseja cena biletu ulgowego: 8-26 zł
  • 12-35 zł
    Basen Morska Odyseja cena biletu normalnego: 12-35 zł
  • 42-76 zł
    Basen Morska Odyseja cena biletu rodzinnego: 42-76 zł
  • Grupowy 8-16
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Morska Odyseja opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij