Basen ProVita

Otwarta dla wszelkich gości kryta pływalnia hotelowa w strefie SPA&Wellness, do której zaliczają się jeszcze m.in. klub fitness, siłownia, salon kosmetyczny czy dział odnowy biologicznej.

Główny basen o wielkości blisko 120 metrów kwadratowych pozwala zarówno na rekreacyjne pływanie, jak też na leniwą, relaksacyjną kąpiel z użyciem podstawowych urządzeń do hydromasażu. Głębokość niecki sięga 1,44 m, temperatura wody i powietrza w obiekcie utrzymywana jest w granicach 30⁰C. Przyjemny wypoczynek umożliwiają także komfortowe leżaki oraz 2 jacuzzi.

ProVita dysponuje jeszcze niewielkim brodzikiem dla najmniejszych dzieci. Na stanie kompleksu znajduje się szereg przyrządów ułatwiających naukę pływania - i dla małych, i dla dużych początkujących adeptów tego sportu. Nad całością pieczę sprawuje profesjonalny ratownik.

Miłym dodatkiem mogą być widoki za oknami - nadmorski park w Kołobrzegu jest jedyny w swoim rodzaju. Jeszcze ciekawszy może być fakt, że pojedyncza wejściówka wystarczy, by bawić na basenie od otwarcia o godzinie 8:00 aż do zamknięcia o 21 lub 22.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Kryta pływalnia hotelowa - nie dość, że otwarta na wszelkich gości, to jeszcze standardowe wejściówki pozwalają nawet na kilkunastogodzinny jednorazowy pobyt. Jeśli kogoś nie znuży korzystanie z 2 wanien jacuzzi i głównego basenu o wymiarach 17x17 z kilkoma dodatkowymi atrakcjami - to proszę bardzo. W ProVicie są też niecka dla dzieci, siłownia i klub fitness.

Basen ProVita adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen ProVita, zobacz gdzie w Kołobrzegu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen ProVita.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen ProVita. Redakcja serwisu www.xn--koobrzeg-7ob.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20 zł
    Basen ProVita cena biletu ulgowego: 20 zł
  • 25 zł
    Basen ProVita cena biletu normalnego: 25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen ProVita opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij