Diva Aqua Centre

Diva Aqua Centre to hotelowy kompleks basenowy, otwierający swoje podwoje również przed osobami kompletnie niezainteresowanymi ofertą noclegową ośrodka. W Kołobrzegu stosunkowo łatwo znaleźć dużo bardziej rozbudowane aquaparki, jednak Diva ma pewną niezaprzeczalną przewagę - wejściówki pozwalają na kąpanie się do oporu, bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych.

Baseny są tutaj dwa, połączone za sobą: większy wewnętrzny oraz zewnętrzny. Nie na świeżym powietrzu jednak, a w oszklonym przedsionku. Nie imponują rozmiarami, ale mając na uwadze aspekt ekonomiczny… Niecka w atrium ma nieco bardziej pływacki charakter (w ośrodku odbywają się też lekcje pływania), natomiast basen główny wyposażony jest w szereg urządzeń rekreacyjnych: gejzery, kaskady, bicze wodne itd.

Kolejnymi godnymi uwagi formami wypoczynku w Diva Aqua Centre są różnego rodzaju sauny oraz grota solna. Istnieje również możliwość skorzystania z siłowni bądź wzięcia udziału w fitnessowych zajęciach.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Centrum pływacko-fitnessowe w jednym z hoteli, otwarte jednak również dla gości z zewnątrz. Wprawdzie nie imponuje rozbudowanym basenem - to zaledwie połączone dwie niecki w atrium i hali, z kilkoma podstawowymi urządzeniami - za to pozwala na kąpiel aż do znudzenia. Pojedynczy bilet nie posiada żadnych ograniczeń czasowych pobytu na terenie obiektu.

Diva Aqua Centre adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Diva Aqua Centre, zobacz gdzie w Kołobrzegu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Diva Aqua Centre.
Ceny biletów / cennik wejść do Diva Aqua Centre. Redakcja serwisu www.xn--koobrzeg-7ob.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8 zł
    Diva Aqua Centre cena biletu ulgowego: 8 zł
  • 15-20 zł
    Diva Aqua Centre cena biletu normalnego: 15-20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Diva Aqua Centre opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij