Kręgielnia Marine

Hotelowy obiekt, do którego wstąpić mogą również osoby nocujące poza ośrodkiem. 2 tory bowlingowe - kompletnie zautomatyzowane, z tablicą wyników wyświetlaną na ekranie - nie wbiją w ziemię miłośników kręgli. Nie zmienia to faktu, że można tutaj swobodnie rozegrać kilka partyjek w przyjacielskiej, kameralnej atmosferze.

Oczywiście klub nocny, w którym mieści się kręgielnia, posiada wiele interesujących (może nawet ciekawszych od bowlingu) atrakcji - parkiet taneczny dla 400 osób, gniazdo DJ-skie, no i drink-bar.

Kręgielnia Marine dla gości spoza hotelu otwarta jest od poniedziałku do soboty, w godzinach 17:00-22:00.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Hotelowe centrum bowlingowe, otwarte również dla gości zainteresowanych tylko i wyłącznie kręglami. Oraz pozostałymi atrakcjami, które znalazły swoje miejsce w nocnym klubie. Kręgielnię tworzą 2 tory z automatycznymi podajnikami i tablicami wyników. Oprócz tego na miejscu funkcjonują jeszcze dyskoteka dla ok. 400 osób i stosownie zaopatrzony bar.

Kręgielnia Marine adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia Marine, zobacz gdzie w Kołobrzegu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia Marine.
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia Marine. Redakcja serwisu www.xn--koobrzeg-7ob.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 50 zł
    Kręgielnia Marine cena biletu normalnego: 50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia Marine opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij