Park rekreacji Prugar

Kompleks sportowo-rozrywkowy, oddający do dyspozycji gości szereg różnorodnych obiektów przeznaczonych do wielu form aktywnego spędzania czasu.

Jedną z największych atrakcji parku rekreacyjnego “Prugar” jest tor do minigolfa z 18 dołkami. Gra wymaga skupienia, precyzji i wyobraźni przestrzennej i… podstawowych praw fizyki, by pokonać co trudniejsze przeszkody.

Drugim istotnym elementem ośrodka jest zespół 4 kortów tenisowych na świeżym powietrzu. Dwa z nich posiadają nawierzchnię z tworzywa sztucznego, dwa kolejne pozwalają zagrać na ceglanej mączce. W parku działa wypożyczalnia niezbędnego sprzętu, istnieje również możliwość wzięcia lekcji gry u instruktora. Do dyspozycji tenisowych graczy jest też ścianka treningowa.

Odwiedzając “Prugar” można liczyć na jeszcze więcej rozrywek - salę bilardową z 5 stołami, kort badmintonowy, tenis stołowy, tarcze do rzutek, popularnego cymbergaja oraz gigantyczna plansza szachowa do gry pod gołym niebem.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Bardzo rodzinne miejsce, gdzie każdy znajdzie sportową zabawę w sam raz dla siebie. Prawdopodobnie największą popularnością w “Prugarze” cieszą się korty tenisowe (2 na nawierzchni sztucznej i 2 na mączce) oraz minigolf (18 dołków na torze przeszkód). Na tym nie kończą się możliwości w parku, można tu pograć też w ping-ponga, darta, badmintona, bilarda.

Park rekreacji Prugar adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park rekreacji Prugar, zobacz gdzie w Kołobrzegu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park rekreacji Prugar.
Ceny biletów / cennik wejść do Park rekreacji Prugar. Redakcja serwisu www.xn--koobrzeg-7ob.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 1-30 zł
    Park rekreacji Prugar cena biletu normalnego: 1-30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park rekreacji Prugar opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij