Szlaki rowerowe

Kołobrzeg jest dogodnym miejscem nie tylko dla pieszych, ale i rowerzystów. Wspaniałe szlaki rowerowe w tej okolicy z pewnością zaspokoją każdego cyklistę. Nie masz ze sobą roweru? Nic straconego, wystarczy pojazd wypożyczyć w jednej z kilku wypożyczalni obecnych na miejscu i ... cieszyć się obcowaniem z naturą, w dodatku w zdrowy i aktywny sposób!

Trasy:

1. Okolice Kołobrzegu (długość: ok. 24 km): Kołobrzeg - Zieleniewo - Rościęcino - Budzistowo - Kołobrzeg;

2. Szlak do najstarszych polskich dębów (długość: ok. 30 km): Kołobrzeg - Stramniczka - "Dąb Warcisław" - błękitny szlak - "Dąb Bolesław" - Bagicz - Podczele - Kołobrzeg;

3. Trasa wokół jeziora Resko Przymorskie (długość: ok. 52 km): Kołobrzeg Warzelnia Soli - Grzybowo - Karcino - Bieczyno - Trzebusz - Mrzeżyno - Dźwirzyno - Kołobrzeg;

4. Międzynarodowa trasa R10. To słynna już trasa o łącznej długości ponad 8 tys. km. Ideą jej organizatorów jest połączyć wszystkie kraje nad Morzem Bałtyckim. Z Kołobrzegu dostaniemy się tą drogą do Rewala, albo - w drugą stronę - do Mielna.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Szlaki rowerowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szlaki rowerowe, zobacz gdzie w Kołobrzegu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szlaki rowerowe.
  • 78-100 Kołobrzeg
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szlaki rowerowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij