Tor kartingowy

Jak każdy fan sportów motorowych doskonale wie - od przygody z gokartami zaczęło się wiele oszałamiających karier zawodowych kierowców wyścigowych. Ze względu na specyfikę i infrastrukturę na kołobrzeskim torze kartingowym raczej nie wychowa się żaden następca Kubicy, Schumachera czy Hamiltona.

Za to jazda na pełnej prędkości i mała rywalizacja koło w koło z najbliższymi z pewnością zapewnią całe mnóstwo frajdy i zabawy. Tor kartingowy o długości ok. 220 metrów ma betonową nawierzchnię. Jego krańce zabezpieczone są ścianką z opon. Szerokość toru waha się od 5 do 8 m. Trasa pozostaje płaska i jednopoziomowa - brak przejazdów przez bądź pod wiaduktem. Nie ma też aparatury mierzącej czasy okrążeń, trzeba polegać na własnym stoperze.

Park maszyn składa się z 4 gokartów - choć są pewne szanse na jego powiększenie. Każdy z nich dysponuje mocą 6,5 kM. W porównaniu do sportowych kartów posiadają dodatkowe wzmocnienia, mające zapewnić lepszą ochronę przed poważniejszymi konsekwencjami zderzeń. Każdy kierowca przed wypuszczeniem na tor obowiązkowo zakłada kask i otrzymuje instrukcje dotyczące zasad bezpieczeństwa.

Tor kartingowy w Kołobrzegu funkcjonuje sezonowo - od początku czerwca do końca września. Zwykle jazdy są możliwe codziennie od godziny 11:00 (czasami 14:00) do 20:00.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Obiekt może, niewielki i nieszczególnie zaawansowany, za to jazda gokartami i tak jest w stanie zapewnić mnóstwo satysfakcji. Na stanie znajdują się 4 maszyny o mocy 6,5 kM, posiadające dodatkowe zabezpieczenia. W całości betonowy tor liczy ok. 220 metrów długości. Między bandami z opon wyznaczającymi krańce toru jest od 5 do 8 m przestrzeni do jazdy.

Tor kartingowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tor kartingowy, zobacz gdzie w Kołobrzegu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tor kartingowy.
Ceny biletów / cennik wejść do Tor kartingowy. Redakcja serwisu www.xn--koobrzeg-7ob.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 30 zł
    Tor kartingowy cena biletu normalnego: 30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tor kartingowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij