Kołobrzeg - noclegi niedaleko morza. Hotele, domki, pokoje blisko plaży

A także pensjonaty, kwatery, apartamenty i inne ośrodki wypoczynkowe z Kołobrzegu oferujące noclegi przy morzu. Czyli takie, jakie turyści wybierający się nad polski Bałtyk lubią zdecydowanie najbardziej. Oczywiście dobra, wielce pożądana lokalizacja oznacza wyższe ceny i szybko wyprzedawane terminy oraz pokoje niedaleko plaży. Wszelako Kołobrzeg to na tyle duże miasto i rozwinięta turystycznie miejscowość, że w atrakcyjnych pod rozmaitymi względami propozycjach można przebierać jak w przysłowiowych ulęgałkach.

Komfortowy nocleg blisko morza z całą pewnością będzie jednym z tych czynników, które zdecydują o ogólnie pozytywnych wrażeniach z całego wyjazdu. Jeśli ktoś oczekuje maksymalnie wyśrubowanych standardów, kierując się na Kołobrzeg noclegi najpewniej zarezerwuje w którymś z luksusowych obiektów we wschodniej, parkowo-uzdrowiskowej części kurortu. Zainteresowani prestiżowymi hotelami nad samym morzem powinni bliżej spojrzeć chociażby na Wellness ProVita albo Aquarius SPA, legitymujące się odpowiednio czterema i pięcioma gwiazdkami. Pierwszy hotel leży zaraz przy plaży, drugi zaś ok. 500 metrów od kąpieliska - czyli wciąż wystarczająco blisko do morza dla zdecydowanej większości osób. Czego nie sposób już powiedzieć o cenach za pokoje i apartamenty, szczególnie w pełni sezonu wakacyjnego.

W poszukiwaniu przystępniejszych ofert warto sprawdzić okolice centrum Kołobrzegu. Na plażę wciąż ok. kilometra lub półtora, a oszczędności w budżecie idące już w tysiące złotych. Naturalnie taki rodzinny pensjonat Bela ma o wiele mniej udogodnień niż wypasiony hotel z własną strefą SPA & Wellness… tylko na co komu tak naprawdę potrzebne te wszystkie wygody, skoro i tak zdecydowanie więcej czasu ma się zamiar spędzić nad samym morzem niż na kwaterze? A skoro już o tym mowa, warto wspomnieć o domach wypoczynkowych zlokalizowanych w okolicach portu i Parku Imienia Jedności Narodowej, na zachodnim brzegu Parsęty. Blisko plaży (ok. 500 m), na dodatek tej mniej uczęszczanej, a opinie o okolicznych noclegach - np. w DW Anna i sąsiednich obiektach - są nad wyraz pozytywne.

Rzecz jasna na tym bogactwo możliwości turystycznych, jakie Kołobrzeg stwarza osobom poszukującym optymalnego noclegu przy plaży, wcale się nie kończy. Są przecież jeszcze kameralne hostele w różnych punktach miasta. I jeszcze domki letniskowe całkiem niedaleko brzegu, choć już na nieco oddalonych od centrum przedmieściach. A także rozsiane tu i ówdzie przy morzu kempingi (vel campingi). Także jeśli ktoś bardzo chce noclegu blisko plaż w Kołobrzegu, znajdzie mnóstwo intrygujących propozycji. Choć nie zawsze już aktualnych.

Polecamy również:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kołobrzeg - noclegi niedaleko morza. Hotele, domki, pokoje blisko plaży opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij