Kołobrzeg - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Jako że w porównaniu z okolicznymi kurortami Kołobrzeg to całkiem spore miasto, oferty noclegów z basenem prezentują się znacznie bardziej okazale niż w sąsiednich kurortach letniskowych. Kilka hoteli ma własne parki wodne, kołobrzeskie ośrodki wypoczynkowe i pensjonaty systematycznie rozbudowują strefy Spa & Wellness, a nawet przy domkach letniskowych czy polach namiotowych na obrzeżach buduje się niecki basenowe. W Kołobrzegu noclegi z basenem występują w niezwykle bogatych oraz zróżnicowanych wariantach.

Naturalnie wszystko, co tylko najlepsze w branży turystyczno-hotelarskiej, można znaleźć w prestiżowych, luksusowych i najdroższych obiektach. Takich jak pięciogwiazdkowy Aquarius Hotel SPA & Wellness. Tutaj goście mają wliczone w cenę korzystanie z parku wodnego, na który składają się 25-metrowy basen sportowy z trzema wydzielonymi torami, wanny jacuzzi, basen rekreacyjny z wieloma stanowiskami do hydromasażu i mnóstwem innych atrakcji. Inna sprawa, że same ceny zaczynają się od poziomu ok. 500 zł od osoby za dobę. Każdy musi sam rozważyć, czy tak wysoki komfort hotelowych pokoi i apartamentów połączony z noclegami z basenem w Kołobrzegu jest wart takiej ceny.

Oczywiście w całym kurorcie jest od groma opcji alternatywnych dla eleganckich hoteli. Na przykład wspomniane we wstępie pensjonaty, cechujące się rodzinną atmosferą i znacznie przystępniejszymi cenami. Albo ogólnie obiekty o niższym niż 5 gwiazdek standardzie lub innym profilu, jak choćby Doris SPA. To również hotel, ale bardziej nastawiony na zabiegi lecznicze, gdzie noclegi z basenem w Kołobrzegu mają dodatkowe walory prozdrowotne. Tutaj bowiem basen wypełniony jest wodą solankową, pod względem właściwości czy wpływu na skórę zbliżoną do wód Morza Martwego (o wiele czystszego i bardziej zasolonego od Bałtyku). Koszty zakwaterowania są - uogólniając - o co najmniej połowę niższe. Jeśli chodzi o dostępne standardy, hotel Doris SPA posiada pokoje w pięciu rozmaitych typach - w tym dwóch DeLuxe, które można w sumie uznać za apartamenty.

Podobną charakterystykę noclegu z basenem w Kołobrzegu zapewnia ośrodek Magnolia SPA. Tyle że pod względem kategoryzacji zdaje się bliżej mu do dużego pensjonatu, a woda wypełniająca nieckę nie ma takiego wzbogacania. Ale za to regularnie organizowane są zajęcia aqua-aerobiku dla gości, przeplatane sesjami wolnego pływania. W kontekście związanych z Kołobrzegiem możliwości dla noclegów z basenami nad morzem, warto wspomnieć o Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Tutaj większy akcent położony jest oczywiście na obiekty sportowe, ale spółka dysponuje również zapleczem noclegowym. Osoby, które w kołobrzeskim MOSiRze wykupią wczasy w którymś z przytulnych pokoi, mogą przez godzinę dziennie za darmo korzystać z aquaparku i kolejną godzinę poćwiczyć w siłowni. Ceny pobytu to 120-410 zł dziennie za pokój, w zależności od jego typu i wielkości.

Kołobrzeg noclegi z basenem nad morzem gwarantuje zatem na szereg różnych sposobów. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie i swoich bliskich. Czy to luksusowy hotel SPA, czy to kameralną kwaterę w przytulnym domu gościnnym, czy to domek letniskowy z jakimś jacuzzi pod chmurką na przedmieściach uzdrowiska.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kołobrzeg - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij